fbpx

Zanurz się w magii świąt - Mini sesje świąteczne 2023

Zanurz się w magii świąt - Mini sesje świąteczne 2023 Pszczółki

 - Skowarcz - Łęgowo - Pruszcz Gdański

Mini sesje świąteczne 2023 - informacje

Cześć! Nazywam się Krystian i uwielbiam tworzyć piękne fotografie. Jeśli marzysz o wyjątkowych mini sesjach świątecznych, to jestem tutaj, aby spełnić Twoje marzenia! To już drugi rok, gdzie będę mógł wykonywać tego typu sesję świąteczne w Skowarczu. Możesz do mnie przyjechać z Pruszcza Gdańskiego czy też z Tczewa, to tylko ok. 15 min jazdy.

Zobacz poniżej jak wyglądały sesje świąteczne w zeszłym roku:

 • Sesje świąteczne Pruszcz Gdański
 • Sesja świąteczna 2023 Pruszcz Gdański
 • Mini sesje świąteczne Tczew
 • Mini sesje świąteczne Pruszcz Gdański
 • Sesja świąteczna 2023 Tczew

Czy kiedykolwiek marzyłeś o uwiecznieniu magii świąt w pięknych fotografiach? Teraz masz szansę! Moje mini sesje świąteczne to idealny sposób, aby stworzyć niezapomniane wspomnienia, które będzie można powiesić na ścianie w ramce i cieszyć się nimi przez wiele lat.

Nie potrzebujesz wiele, aby wziąć udział w moich mini sesjach świątecznych, wszystko podpowiem. Wystarczy, że przyjdziesz do mojego małego studia, a ja zadbam o to, aby Ty i twoi bliscy poczuli się swobodnie i komfortowo przed obiektywem. Razem stworzymy magiczną atmosferę, która wydobędzie naturalne piękno i emocje.

Chwile spędzone razem z rodziną, jest ich mało prawda? Czy kiedykolwiek miałaś/miałeś marzenie o takiej sesji, ale zawsze brakowało Ci czasu? Teraz jest idealny moment, aby to zrealizować! Wykonując taką mini sesję świąteczną możesz włożyć te wyjątkowe fotografie do ramki i powiesić je na ścianie, aby cieszyć się nimi każdego dnia. To doskonały sposób na zachowanie magii świąt przez cały rok.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się ze mną już teraz i zarezerwuj swoją mini sesję świąteczną. Czy jesteś gotowy na niezapomniane doświadczenie, które wzbogaci Twoje wspomnienia o wyjątkowy klimat świąt Bożego Narodzenia? Razem stworzymy magię, która będzie trwała przez całe życie.

Jestem pewien, że razem stworzymy magię, która zagości na Twoich ścianach, będzie trwała przez całe życie. Pamiętaj, że takie mini sesja świąteczna są idealnym pomysłem na prezent lub sposób na uwiecznienie pięknych chwil w ramce, wieszając je na ścianie.

Jak przygotować się na sesje świąteczne?

 • Bardzo proszę o przybycie punktualnie 10 min przed godziną sesji, aby o wybranej godzinie być już przygotowanym do zdjęć. W razie spóźnienia czas sesji może zostać skrócony
 • W sesji mogą uczestniczyć 2 osoby dorosłe + dzieci lub więcej, ale gdy jest potrzeba większej ilości osób wcześniej proszę o uzgodnienie tego ze mną
 • Posiadam akcesoria świąteczne, lampiony, itd., ale jeśli Wasze dziecko ma się poczuć bezpieczniej warto zabrać ulubioną zabawkę, czy przedmiot
 • są 2 scenki, ciemna (brąz) i jasna (białą szklarnia) do sesji dobrze jest założyć białe, czerwone i zielone rzeczy, które z pewnością wkomponują się w świąteczny wystrój studia, w razie czego będzie można się przebrać, ale pamiętaj, że mam małe studio i ilość miejsca jest ograniczona 🙂
 • sesje odbywają się w Skowarczu (na trasie Pruszcz Gdański - Tczew), po złożeniu rezerwacji na e-mail otrzymacie dokładny adres wraz z mapką i trasą dojazdową z Google Maps

Jak przygotować dzieci na sesje świąteczne?

Dzieci w wieku 0-3 lat w nowym miejscu potrafią być trochę zagubione. Tym bardziej, że w studio na potrzeby sesji panuje ciemny klimat. Pociechy potrzebują czasu aby się oswoić w nowym miejscu, niestety nie zawsze to się udaje i emocje potrafią je przytłoczyć. Podpowiem jak im i Wam pomóc aby sesja świąteczna przebiegała bezstresowo.

Staraj się powiedzieć dziecku z dzień wcześniej gdzie jedziecie, co będziecie robić i to, że będzie wesoły Pan fotograf, który będzie robić im zdjęcia 🙂 Powiedz, że będą światełka, niektóre będą błyskać. Na moim Facebooku znajdziesz aktualne filmiki scenek: https://www.facebook.com/studio.goodimage.Jeśli dziecko ma ulubioną zabawkę czy przedmiot proszę zabierz ją na sesję. Jeśli lubi słodycze to dostanie je ode mnie w formie upominku.

Jestem ojcem dwóch dziewczynek z doświadczenia wiem, że dzieci nie do końca rozumieją znaczenia słowa „później”, więc staraj się nie obiecywać im nowej zabawki w zamian bycia grzecznym na sesji. To tak nie działa i grymas murowany. Zabierz im: chusteczki mokre, chusteczki do nosa, picie, ciepłe skarpety lub sandałki bo pewnie będą biegać wszędzie 🙂

Pytania dodatkowe

 1. Po zakończonej sesji świątecznej otrzymasz ode mnie specjalny link do galerii internetowej z Mafelo, gdzie będziesz mógł/a samodzielnie wybrać zdjęcia, które Ci się najbardziej podobają. Jeśli zdecydujesz się na większą liczbę zdjęć niż w wybranym pakiecie, będziesz mieć możliwość dokupienia dodatkowych ujęć.
 2. Zdjęcia dodatkowe są dostępne za 30 zł za sztukę. Otrzymasz plik elektroniczny i wydruk w formacie 15×23 cm. Klient ma możliwość wyboru zdjęć z prywatnej galerii, która zostanie wysłana na maila za pośrednictwem systemu Mafelo. Liczba dostępnych zdjęć zależy od współpracy z Wami oraz dziećmi.
 3. Niestety, nie udostępniam nieobrobionych zdjęć z sesji, dostajesz tylko obrobione zdjęcia.
 4. Scenografia została przygotowana tak, aby była odpowiednia dla dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie siedzi samodzielnie, zdjęcia będą robione jedynie w obecności rodziców.
 5. Wydruki zdjęć i przekazanie wersji elektronicznych planowane jest przed Bożym Narodzeniem. Zostanie wysłany e-mail lub wykonam do Was telefon. Jeśli zdarzy się, że nie zdążę przed świętami to zostaniesz o tym poinformowana/y wcześniej.
 6. Mini sesję świąteczną możesz zarezerwować dla siebie, swojego dziecka lub całej rodziny. Możesz także podarować sesję jako prezent dla bliskiej osoby. Na życzenie przygotuję dla Ciebie voucher bez dodatkowych opłat.
 7. Jeśli zdarzy się choroba lub zdarzenie losowe, istnieje możliwość przeniesienia zadatku na inną sesję świąteczną w innym terminie.
 8. Zadatek jest bezzwrotny. Jeśli klient przekłada termin sesji więcej niż raz, zadatek przepada. Również w przypadku nie stawienia się klienta na sesji bez wcześniejszego uprzedzenia, zadatek przepada.
 9. Otrzymasz e-mail z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć. W taki sposób pomożesz mi się rozwijać wypełniając moje portfolio.
 10. Warunkiem rezerwacji sesji jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł (płatność kartą, blikiem lub przelewem online). Rezerwując termin podążaj za instrukcjami zawartymi w serwisie Mafelo.
ZADZWOŃ
cross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram