fbpx

Zdjęcia do dokumentów

w 15 min
Studio po godzinach pracy
REZERWACJA TERMINÓW!
Przed przyjazdem umów się wcześniej na konkretny dzień i godzinę!
Unikniesz kolejek i zbędnego czekania.

Studio fotografii w Skowarczu otwarte jest po godzinach pracy z myślą o pracujących klientach! Już nie musisz spieszyć się aby zdążyć przed zamknięciem aby zrobić zdjęcia do dokumentów czy legitymacji.

Zdjęcia w 15 minut

Zdjęcia do dokumentów i legitymacji są wykonywane na w ciagu 15 min!

Retusz zdjęć

Zdjęcie jest Twoją wizytówką i masz na nim wyjść jak najlepiej.

Zdjęcia po godzinach pracy

Nie musisz szybciej wyjśc z pracy. Studio czynne jest od 17:00-20:00.

Zdjęcia do dokumentów - informacje

Każde zdjęcia, nawet zdjęcia do dokumentów są twoją wizytówką. Dlatego dbam o to aby było ono wyjątkowe. Wybieramy zawsze wspólnie najlepsze ujęcie, więc masz wgląd do tego jak ostatecznie wyjdziesz na zdjęciu.

Zdjęcie zostaje poddane delikatnemu retuszowi, który jest zgodny ze standardami postawionymi przez Ministerstwo. Możesz poczekać i odebrać zdjęcie w 15 min lub też umówić się na odbiór w kolejnym dniu.

Obecnie zdjęcia do prawa jazdy czy zdjęcia do dowodu osobistego i zdjęcia do paszportu itd. są ujednolicone czyli możesz użyć jednego zdjęcia do wszystkich dokumentów.

Jakie wykonuję zdjęcia do dokumentów?

Potrzebujesz wyjątkowego zdjęcia portretowego?

Czasami jest potrzeba wykonania zdjęcia wyjątkowego. To wymaga czasu, zmiany oświetlenia, więc jeśli chcesz mieć jeszcze lepsze zdjęcie np. zdjęcia do dyplomu, zdjęcia do CV czy zdjęcia na Linkedin umów się na sesję portretową.

ZADZWOŃ
cross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram